Dołącz do nas!

Zespół Koncertowy "W Duchu Niepodległej" poszukuje nowych instrumentalistów do sekcji Orkiestry Symfonicznej. Do udziału w rekrutacji zaprasza wszystkich kochających muzykę i chcących rozwijać swoją pasję.

Marzysz o graniu w orkiestrze symfonicznej? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Lubisz dobrą muzykę, która porusza serce? Szukasz otwartych ludzi i miłego towarzystwa? Dołącz do nas :-)

Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz dostępny poniżej.

By należeć do Orkiestry wystarczy sięgnąć do swoich muzycznych doświadczeń, trochę odkurzyć umiejętności, jeśli tego wymagają i wykorzystać swój talent. Wszystkie umiejętności będą weryfikowane podczas przesłuchania.

„Rozpoczynamy przygotowania do dużego koncertu, organizowanego z udziałem telewizji i otwieramy nabór do naszego zespołu. Szukamy głównie członków sekcji smyczkowej, ale nie tylko. Jeśli chciałbyś przeżyć prawdziwą muzyczną przygodę i możesz uczestniczyć w próbach, zgłoś się koniecznie."  – mówi Krzysztof Procajło, dyrygent i organizator koncertu "W Duchu Niepodległej".

Przesłuchania odbywają się w ramach prób w Sali przy Akademiku ADARA przy SGGW w Warszawie (ul. Nowoursynowska 161A) lub w wyjątkowych przypadkach, w innym, indywidualnie ustalonym terminie. Na przesłuchanie nie trzeba nic przygotowywać – wystarczy przyjść!

Próby orkiestry odbywają się w czwartki w godz. 18:30-21:00 (z wyłączeniem: 12.09; )


Podaj imię i nazwisko!
Wpisz numer telefonu!
Podaj adres email! Podaj poprawny adres email!
Uzupełnij instrument, na którym grasz!
Wpisz doświadczenie

Instagram

Szybkie łącza

 

 

newsletter

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!