Miło nam poinformować, iż koncerty „W Duchu Niepodległej – Bohaterom 1920 roku" planowane w Krakowie oraz Czestochowie, po raz kolejny otrzymały honorowy patronat Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego! To ogromny zaszczyt i wyraz zaufania, za który serdecznie dziękujemy!

Koncert „W Duchu Niepodległej – Bohaterom 1920 roku przeszedł do historii! Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas w czwartkowy wieczór, by wspólnie z nami oddać hołd bohaterom tamtych lat. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami wspaniałymi zdjęciami zrobionymi przez Michała Kamińskiego - Sztuka Kreacji oraz krótkim podsumowaniem wczorajszego wydarzenia.

Maj 17

WDN Live! - 9 maja

Napisane przez

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszym trębaczem - muzykiem Mateuszem Wochem!

Maj 17

WDN Live! - 16 maja

Napisane przez

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z naszymi muzykami!

Przedstawiamy skrót pieśni wykonanych podczas koncertu w Bazylice Jasnogórskiej.

Gru 12

zachęcamy do obejrzenia na bieżaco aktualizowanej listy utworów! Niebawem także udostępnimy pełne nagranie z koncertu w Wołominie.

Lis 21

Miło nam poinformować, że naszym partnerem została Poczta Polska! Bardzo dziękujemy za zaufanie, wsparcie oraz profesjonalną i merytoryczną pomoc!

A tu nieco więcej o serii pięknych, Niepodległościowych znaczków: https://bit.ly/2OE8JXW.

PocztaPolska

Zachęcamy do zapoznania się z notatką prasową dotyczącą koncertu "W Duchu Niepodległej" organizowanego w ramach XXI Święta Muzyki w Bazylice Jasnogórskiej 23 listopada br.

Paź 30

Zaproszenie na koncerty!

Napisane przez

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na nasze koncerty! Poznacie nasz zespół koncertowy - chór i orkiestrę oraz zobaczycie jak wyglądają próby


Sie 30

Marzysz o graniu w orkiestrze symfonicznej? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Lubisz dobrą muzykę, która porusza serce? Szukasz otwartych ludzi i miłego towarzystwa? Dołącz do nas :-)

Instagram

Szybkie łącza

 

 

newsletter

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!